,

Skuter – Xiaomi Mi Electric Scooter Pro

Xiaomi

56,900L

SKUTER – XIAOMI MI ELECTRIC SCOOTER PRO

Struktura e skuterit të ri Xiaomi Pro është e palosshme dhe rezistente.

Eshtë gjithashtu i lehtë ne peshe (14.2 kg), dhe ju lejon ta transportoni atë ku të dëshironi ose ta ruani pa zënë shumë hapësirë.

Ka 3 modalitete te shpejtësisë: Kaloni me lehtësi midis modalitetit ECO, modalitetit standard (D) dhe modalitetit sportiv (S) duke shtypur dy herë butonin e energjisë.

Plus, mund të shihni fuqinë e mbetur dhe shpejtësinë aktuale në kohë reale.

Siguria: Ka dritë ultra të ndritshme për vozitje gjatë natës, sistem të frenimit të dyfishtë disk dhe anti-bllokim, dritat e pasme të kuqe dhe goma  8,5 “.

Ka një diapazon deri në 45 km pa u shqetësuar për baterinë: një tregues në aplikacion do t’ju paralajmërojë kur mbaron.

Përveç kësaj, ajo arrin një shpejtësi prej 25 km / orë.

Në mënyrë që të zgjasë jetëgjatësinë e baterisë, skuteri konverton dhe ruan energjinë kinetike gjatë nxitimit në energji elektrike.

Një dritë ultra-e ndritshme për siguri të shtuar gjatë  natës.

Kthejeni smartphone-in tuaj në panelin e kontrollit.

Thjesht lidhni me skuterin përmes Bluetooth dhe përdorni aplikacionin për të ndezur, për të parë kilometrazhin, fuqinë e mbetur dhe shpejtësinë aktuale, ose për të mundësuar kontrollin.

Karakteristika

Motor me performancë të lartë

Jetëgjatësia e baterisë me rreze të zgjatur deri në 45 km

Ekran i integruar për monitorim të përshtatshëm

Mbrojtja nga qarku i shkurtër

Rezistenca e temperaturës

Mbrojtje e dyfishtë nga shkarkimi i tepërt

Mbrojtje e dyfishtë nga ngarkimi i tepërt

Mbrojtja nga mbitensioni

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Xiaomi Mi Electric Scooter Pro Kategori: ,
brands

Xiaomi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat