,

Cante rezistente ndaj ujit per Scooter – Ninebot

Te ndryshme

3,900L

CANTE REZISTENTE NDAJ UJIT PER SCOOTER-NINEBOT

Cante per scooter eshte rezistente ndaj ujit, pluhrit apo papasterive.

Kjo çante magazinimi ngjitet lehtesisht ne timonin elektrik te skuterit dhe eshte ne perputhje me te gjithe skuteret  Ninebot dhe me nje shumice te tjere skuterash te tjere elektrike.

Ne te mund te merni gjithcka qe ju duhet si smartphonin, kuleten, powerbank, karikues dhe sendet tuaja personale.

Ju mund ta montoni me lehtesi dhe ta hiqni nga skuteri, gje qe e ben ate te levizshem.

Kellefi mund te rregullohet ne gjatesi dhe gjeresi, si dhe rripat, keshtu qe mund te shnderrohet ne nje çante dore ose çante shpine.

Ju gjithashtu mund ta perdorni atesi cante multifunksionale kur jeni ne biçiklete ose hiking.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: i-2120716 Kategori: ,
Pesha2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Cante

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat