Canta shpine me panel diellor – Cante per Laptop

Te ndryshme

  • Cante me siguri absolute.
  • Karikohem me : USB.
  • Me panel diellor.
  • E perbere me rripa me shkume.
  • Ideaur edhe per te mbajtur laptop.
  • Antibakterial.

3,900L

CANTA SHPINE ME SOLAR

Cante shpine me solar e cila vjen per ju me praktike se kurre.

Ajo eshte perfekte per t’u perdorur ne shkolle edhe per aktivitete te ndryshme.

Ajo ju ndihmon qe te jeni me funksional se kurre me gjerat tuaja.

CANTE SHPINE ME PANEL DIELLOR

Canta e shpines bene te mundur karikimin e celularit tuaj nese nga perdorimi i shpeshte gjate dites bateria e tij mbaron, tani nuk keni se te shqetesoheni me per baterine e telefonit pasi me kete cante do te jete gjithmone full.

Canta e merr burimin e energjise nga dielli, e cila eshte e lire, miqesore me mejdisin dhe e disponueshme kudo.

Cante praktike per djem edhe per vajza.

Paneli diellor qe gjendet ne kete cante mundeson furnizimin e kesaj te fundit ne cdo moment te dites.

Ai ofron nje fuqi prej 1 A dhe eshte i afte te karikoj te gjitha baterite..

Pasja e zinxhirit me dy ane mundeson izolimin absolut te cantes por edhe sigurin qe askush mos ta hape ate.

Perfekte per t’u perdorur nga profesionistet edhe studente.Cante Shpine Shkolle Panel Diellor Design Bobby Bli Online iBuy al

Mbani laptonin tuaj apo sendet personale ne te te sigurta.

Cante e pershtatshme per udhetime plot aventura ne natyre, udhetime biznesi, alpinizem dhe sport.

SPECIFIKIMET

Ngjyra: Gri + E zeze.

Materiali perberes i cantes: Nylon

Madhesia e shpines: 33cm * 26cm * 3 cm

Kapaciteti i shpines: 50L

Paneli diellor dhe Fuqia diellore: 6.5Watt, 6.5Volt.


Blerje Online vete ne iBuy.al – Paguaj ne dorezim

SKU: backpack-solar-charging Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black and Grey

LLoji

Cante

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat