, , , ,

Renkai Monlove MA – 856 – Tonifikues per muskujt 5ne1

Renkai

  • Tonifikues muskujsh.
  • Pese pajisje ne nje te vetme.
  • Perdorim per meshkuj dhe femra.
  • Praktik dhe i efikas.

1,990L

MONLOVE MA-865 – TONIFIKUES 5NE1

Tonifikuesi 5ne1 eshte nje set gjimnastike  dhe pajisjesh relaksuese të muskujve për barkun, qafë, krahë dhe vithe.

Per rezultate sa me te mira pajisja mund te alternohet dhe me ushtrime fizike.  Tonifikuesi stimulon shtrengim  të muskujve , rritje të rezistencës, dhe  forcës se trupit.

Djeg dhjamin e barkut, stimulon vithet dhe tricepsin, gjithashtu  relakson muskujt në qafë me lehtësi dhe pa mundim.

Ka impulse të shumta  të dritës me frekuencë të ulët që transmetohen në trup dhe arrijnë rezultatin përfundimtar.

Hapat qe duhet te ndiqni për përdorim:renkai pajisje per dobesim porosi online ne ibuy al

Vendosni pjeset e pajisjeve në zonat e dëshiruara ku doni të ushtroni.

Aktivizoni pajisjen.

Zgjidhni mënyrën dhe vëllimin.

Programi do të zgjasë për 12 minuta.

Kohëzgjatja maksimale e përdorimit është 1-2 herë në ditë nga 12minuta.

Operon me bateri AAA. 

 


Bli ne ibuy.al – Dyqani juaj Online!

 

brands

Renkai

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat