,

Vibro Shape Belt – Pajisje Dobesimi per pjese te trupit


  • Materiali: Plastik dhe Velcro
  • Pajisje dobesimi per pjeset te ndryshme te trupit
  • Mund te dobesoni vishet, krahet, kofshet, beli, barku
  • Perdoret krahes ushtrimeve te rregullta
  • Nuk ka nevoje per bateri

3,990L

VIBRO SHAPE BELT – PAJISJE DOBESIMI

Me kete pajisje dobesimi e cila ju jep nje rezultat te duhur pamjes tuaj te deshiruar. Mund ta vendosni fare lehte ne pjese te ndryshme te trupit ku rri ne nje menyre teper komod e humb kilet e teperta pa ju munduar juve aspak.

RRIP PER TU TONIFIKUAR

Me nje sistem operimi te menjehereshem edhe teper te thjeshte  ku eshte i perbere me nje teknologji te lekundjeve ne forme masazhi per te tonifkuar pjeset specifike te trupit.

Thjeshte ju mund ta vendosni ne zonat e deshiruar ose ato qe keni me shume probelmatike si zona e barkut, belit, vithet, kofshet, kembet ose kudo qe deshironi edhe qe keni nevoje.

Ju ndihmon te djegni kalori te teperta e te humbisni peshe edhe te eleminoni celulitin ne pjeset qe e deshironi. Funksionon duke e stimuluar qelizat e yndyrnes keshtue qe ato shendrrohen ne glicerine te acidit yndyror i cili me pas kthehet ne djeresitje.

Mund ta perdorni duke bere aktivitet te ndryshme ose duke qendruar ulur ne divan nderkohe qe lexoni ose duke pare televizore, duke punuar, duke gatuar, duke kaluar kohe me familjen tuaj.

E pajisur me nje pult per kontroll sa me te lehte.

Keshillohet te perdoret deri ne 10-15minuta ne dite.

Bli Online iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: vibro-shape-belt Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Produkt dobesimi

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat