,

Kostum Sportiv per Yoga – Wear Suit Slimming


1,790L

KOSTUM SPORTIV PER YOGA

Kostum Sportiv per Yoga

Deshironi te dilni shetitje me qenin tuaj por nuk keni nje veshje te pershtateshme. Oret e klases se yoga po afrojne dhe ju akoma nuk keni veshjen e duhur. Ne sjellim per ju kostumin me te rehatshem dhe cilesore. Prodhuar me materiale premium te cilet nuk rreshqasin dhe nuk krijojne shqetesime gjate stervitjes. Gjate kohes qe ju levizni do te qendroj ne menyre perfekte i pershtatur pas trupit pa qene nevoja qe ju te shkeputeni nga ushtrimet per ta rregulluar.

Djersa as qe nuk do te vihet re si ne arome dhe ne pamjen tuaj. Me hapesire te duhur ne pjesen e poshtme te kraheve per te mos krijuar kontakt te parehatshem. Gjithashtu nuk mbajne arome te pakendshme pasi materiali i tyre e avullon djeresen e thithur.

Cilesimet Kryesore | Kostum Sportiv

  • Kostumi i yoges kombinon komoditetin, bukurine dhe praktishmerine.
  • I ndare ne dy pjese bluza elastike dhe strecet.
  • Jane mjaftueshem te shtrenguar per trupin dhe njekohesisht lene hapesire aty ku duhet.Eshte i qepur ne menyre qe te mos
  • ju pengoje gjate stervitjes fizike.
  • Nuk mbartin arome te keqe dhe gjate stervitjeve te gjata.
Produkte te ndryshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: kostum-sportiv-per-yoga Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Kostum Sportiv

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat