,

Kreher pjaster me avull Sokany – Hair Brush Straightener

Sokany

Ekrani LCD tregon temperaturen

Rezistente ndaj nxehtesise

Pastrohet lehte

Floke te bute si mendafshi

Super cmim

2,190L

Kreher pjaster Sokany F 750

Sokany Hair Brush Straightener – Kreher pjaster

Kreher dixhital i flokeve eshte nje kombinim i persosur per shtrirjen dhe tharjen e flokeve.Rregullim dhe stilim profesional i flokeve tuaj ne shtepi. Ju lejon te pergatiteni shpejt per te dale ne oren e duhur nga shtepia. Leshon jone te pasura negative gjate funksionimit te tij, duke u kombinuar me ajrin per te prodhuar lageshti e cila hidraton dhe mbron floket tuaj. Jo vetem kaq por floket tuaj do te kene nje shkelqim shtese pasi ju te keni perfunduar krehjen.

Hair Straightener profesional me dhmebeza te buta per te mos demtuar lekuren e kokes. Masazhojne kur bien ne kontakt me te. Kontroll i sakte temperatures dhe nderrim automatik i gradeve dhe ne menyre te vazhdueshme.  Teknologjia e ngrohjes se shpejte ndihmon ne uljen e demtimit te flokeve.

Cilesimet e tij | Sokany Hair Brush

  • Kreher pjaster me avull i markes Sokany
  • Drejton floket pa i demtuar
  • Me copeza qeramike
  • Per te gjitha llojet e flokeve
  • Lehtesisht i perdorshem
  • I jep flokeve shkelqim dhe pamje terheqese
  • Nxehet ne 2 minuta
  • Aksesore qe duhet te jete ne portofolin e Kujdesit Personal

Gjithcka qe ju duhet ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: L341-sokany-F 750 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Sokany

color

Silver

LLoji

pjaster

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat