-26%
,

Fascial Gun Massager – Masazhator per muskujt


  • I perbere nga 4 koka masazhesh me funksione të ndryshme.
  • Relakson muskujt dhe rrit qarkullimin e gjakut.
  • Me 3 nivele te ndryshme shpejtësie.
  • Bateri 2000mha.
  • Punon 3 orë pa nderprerje.
  • Rezistente nga mbinxehja.
  • Me fuqi 100 ~ 240W.
  • Tension 24V.
  • Frekuenca: 1200 -3200 Hz.

2,890L 3,900L

MASAZHATOR PER MUSKUJT-FASCIAL GUN MASSAGER 

Përfshine 4 koka masazhesh, që mund t’i perdorni per funksione të ndryshme ne trupin tuaj.

Ule në mënyrë efektive dhe optimale ngurtësinë e muskujve dhe dhimbjen e tyre.

Rrit qarkullimin e gjakut ne trup.

Me 3 nivele te ndryshme te shpejtësise ku ju mund të zgjidhni ate që ju përshtatet dhe deshironi per nje masazh te qete dhe relaksues.

Punon me bateri 2000mha.

Mund te perdoret 3 orë pa nderprerje.

Ka nje mbrojtje te larte nga mbinxehja duke ju ofruar siguri perdorimi.

I përshtatshëm për rikuperim pas lodhjes qe mund te merrni nga ushtrimet fizike e sportive.

SPECIFIKAT

Karikohet me energji elektrike.

Me fuqi 100 ~ 240W.

Tension 24V DC.

Lloji : Li-jon.

Bateri : 2000mAh.

Orari i funksionimt : 3 orë.

Shpejtësia me te cilen punon: 3000r / min

Pesha : 1.5 kg

Permasat: 25x23cm

Frekuenca: 1200 -3200 Hz

Bli Online ne iBuy.al – Tirane.

SKU: fascial-gun-massager Kategori: ,
Pesha2 g/kg
LLoji

Masazhues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat