, ,

Cante shpine Xiaomi


2,000L

CANTE SHPINE XIAOMI

Çanta e shpinës është bërë nga 100% material me fibra poliestër, i lehtë dhe i lëvizshëm.

Me një xhep të madh dhe 3 xhepa të vegjël anësorë, mjaftueshëm për të mbajtur cadren tuaj, shishen me ujë, portofolin, celularët, çelësat, bankat e energjisë etj.

Xhep i përparmë i dobishëm, i lehtë për tu vendosur ose për të marrë sendet tuaja të vogla.

Me fiksim të qëndrueshëm zip YKK, dizajn modern dhe fashion.

Material i  papërshkueshëm nga uji, në mënyrë efektive i reziston shiut të përditshëm.

Kapaciteti 10L mund të vendosni të gjitha sendet tuaja të preferuara në çantën tuaj të shpinës.

Peshe e lehtë, 165g.

Plotësoni në mënyrë të përsosur sportin tuaj në natyrë, udhëtimet dhe nevojat e përditshme për të mbajtur gjërat tuaja personale.

Specifika

Materiali 100%

Kapaciteti  10L

Madhësia 34 x 22.5x 13 cm / 13.4x 8.9×5.1 inç

Lloji i mbylljes me zinxhir

Ngjyra e zezë,

Perdorimi per kampe, shëtitje, udhëtime, çiklizmit etj

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: cante-xiaomi Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat