,

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S


45,900L

XIAOMI MI ELECTRIC SCOOTER 1S

Nëse refuzoni të merrni makinën për të kaluar nëpër qytet për shkak të  trafikut ose kostos së karburantit, apo transportin publik për shkak të orareve, zgjidhja ideale për ju  është versioni i ri Mi Electric Scooter me një ekran LED të integruar.xiaomi mi skuter blerje online ibuy al

Dizajni tepër elegant, minimalist të palosjes që mund të përballojë një udhëtim të gjatë deri 30 km.

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ju çon kudo që dëshironi të shkoni me një shpejtësi deri në 25 km / orë.

Kapaciteti i madh i baterisë prej 7800 mAh ju ofron një udhëtim deri në 30 km me një karikim të vetëm.

Për më tepër, për të zgjatur jetën e tij, Mi Electric Scooter shndërron dhe ruan energjinë kinetike gjatë nxitimit në energji elektrike.

I pajisur gjithashtu me një sistem frenimi emergjent te avancuar.

Ekran LED i integruar

Nga ikona Bluetooth te energjia e mbetur, shpejtësia aktuale ose paralajmërimet e riparimit, të gjitha informacionet e rëndësishme shfaqen në kohë reale dhe qartë, kështu që gjithmonë do të dini kur të karikoni skuterin tuaj.

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ofron kushte dhe performancë të studiuar mirë për të siguruar një udhëtim të lehtë, të rehatshëm dhe mbi të gjitha, të sigurt.

Mi Electric Scooter përmban fenerë ultra të ndritshëm 1.1W me deri në 6 metra distancë për siguri të shtuar.

Dritat e kuqe ndizen kur frenojnë si paralajmërim për këmbësorët dhe automjetet në rrugë.

Sinkronizoni smartphone-in tuaj me skuterin me anë të Bluetooth dhe përdorni aplikacionin për ta ndezur.

Specifikaskuter xiaomi mi 1s online ibuy al

Dizajn i palosshëm

Maksimumi 25 km / orë

Goma para dhe pas 8,5 ”

Sistemi i frenimit të dyfishtë

Goma rezistente ndaj amortizimit

Lidhet me aplikacionin Mi Home

Kapaciteti i baterisë: 7800 mAh

Distanca e udhëtimit: 30 km

Fuqia e karikuesit: 71W

Hyrja e tensionit të ngarkuesit: 100-240V, 50 / 60Hz

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Xiaomi Mi Electric Scooter 1S Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat