Lexues per Barkodet – Barcode Reader Symcode

Te ndryshme

  • Thjeshton konfigurimin.
  • Vepron shume shpejte.
  • Automatik.
  • Pershtatet lehte me doren tuaj.
  • Ideal per perdorim industrial por edhe vetjak.

5,900L

BARCODE SCANNER SYMCODE

Barcode reader Symcode eshte paisje elektronike e cila skanon kodet e shkruara ne leter, ne ekranin e telefonave, kompjuterave etj.

Ai perdoret edhe pa kabull nepermjet transmetimit 2,4G wireless.

BARCODE READER SCANNER -SYMCODE

Kete lexues barkodi ju mund ta lidhni me WiFi ose kabull qe te filloje funksionin e tij.

Ai ka nje memorie te sigurte, te cilet mund t’i besoni plotesisht.

Karakteristike e vecante e tij eshte kapaciteti i larte me lithium bateri.

Skaneri mund të lexojë të gjitha llojet e barkodit linear shpejt dhe me saktësi.

Dizajni i pamjes ergonomike me prekje të rehatshme e bën më të mirë për supermarketet, bibliotekën, dyqanet etj.

Paisja eshte e papershkrueshme nga uji edhe pluhuri.barcode scanner symcode bluetooth buy online iBuy al

SPECIFIKAT

Lloji i ndriçimit: 650nm.

Skanimi: manual .

Rezolucioni: 3.3 mil.

Shpejtësia e dekodimit: 100 skanime / sekonda.

Shkalla e Gabimit të Bit: 1/5 milion.

Këndi i skanimit: këndi i rotorit +/- 30 °, anim +/- 45 °, refuzim +/- 60 °.


Blerja Online e sigurt, ekonomike edhe me cilesine maksimale behet vetem ne iBuy.al

SKU: MJ203020175180815 Kategori:
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Lexues Barkod

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat