,

Li-ion Battery for Samsung Galaxy Note 3 / N9000 – 3200 mAh


890L

Battery for Samsung Galaxy Note 3 / N9000

Li-ion Battery for Samsung Galaxy Note 3 / N9000 – 3200 mAh

  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Origjinale
  • Dizenjur per telefon Samsung Galaxy Note 3 dhe Samsung N9000
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 3200 mAh
SKU: bateri-samsung-Note3-N9000 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat