Lighter USB | Cakmak me karikim ne shitje | Bli Online


  • Mjaft praktike dhe funksional
  • Lidhet ne saje te USB-se me paisjet e tjera elektronike.
  • Punon me te bateri te rikarikueshme.
  • Mjaft ekonomike dhe eshte shume afatgjate.
  • Gjendet ne ngjyren e zeze.

990L

CAKMAK ME KARIKIM-LIGHTER USB

Cakmaku me karikim eshte ideal per te gjithe konsumuesit e cigareve.

Ai vjen me nje dizajn shume modern edhe elegante, i cili pervecse e ndez cigaren tuaj menjehere do  te duket shume kendshem ne duart tuaja dhe do te terheqe menjehere vemendjen e te tjreve.

Punon me bateri te ringarkueshme per te nisur funksionin e tij.

Ai lidhet me kabllo USB me paisjet e tjera elektrike.

Mjafton te shtypni butonin ne strukturen e cakmakut per te ndezur rezistencen e tij.

Cigaren me kete cakmak e ndizni ne rezisntence e tij elektrike e cila ka nje nxehtesi teper te larte dhe e ndez cigaren per 2-3 sekonda.Cakmaku me karikim Lighter USB produkt Bli Online iBuy al

SPECIFIKAT

Mjaft praktike dhe funksional

Lidhet ne saje te USB-se me paisjet e tjera elektronike.

Punon me te bateri te rikarikueshme.

Mjaft ekonomike dhe eshte shume afatgjate.

Gjendet ne ngjyren e zeze.

BLI MIRE | BLI LIRE | BLI ONLINE | iBuy.al

SKU: Cakmak me karikim Kategori:
Pesha0.1 g/kg
LLoji

cakmak

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat