,

Makine Jeep – Loder per femije


990L

MAKINE JEEP – LODER PER FEMIJE

Makine loder ne forme Jeep me detaje unike për vogelushet tuaj qe duan makinat.

Ngjyre terheqese per syrin e  femijes dhe rrota qe levizin me shpejtesi te larte.

Eshte e bere nga material plastike cilesore jotoksike, shume rezistente ndaj goditjeve apo renieve.

Pervec se femija do te argetohet, gjithashtu edhe do te zhvilloje aftesite e lojes, imagjinates, perqendrimit, mendimit etj.

Mund te perdoret per femije nga mosha 2 vjec.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: i2010069 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat