, ,

Makine loder me telekomande RC Car

Te ndryshme

4,500L

MAKINE LODER ME TELEKOMANDE RC CAR

Dizajn shume terheqes për fëmijët: i ndihmon të zhvillojnë aftësite dhe imagjinaten, gjithashtu të përmirësojnë koordinimin e syve dhe duarve ndërsa luajne me këtë makinë  me telekomandë.

Strukturë e fortë: kjo makinë  është e ndërtuar me materiale solide, të sigurta për fëmijët, pa dyshim që nuk i lejon fëmijët të lëndohen.

Gomat janë bërë nga materiali i qëndrueshëm që nuk dëmton mobiljet dhe muret.

Karakteristika

Materiali: ABS

Distanca e telekomandës: 50 metra

Koha e karikimit: 180 minuta

Koha e perdorimit: 18 minuta 

Bateria e makinës me telekomandë: 3.7V 500mAh

Madhësia e makinës: 17 * 16 * 7.5cm

 

SKU: Makine loder rc car Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat