,

Makine per femije loder – Stunt Car Double Sided Speed

RC Stunt

Makina loder per femije

Materiali: ABS plastike 

Madhësia e artikullit: 6,2 * 6. * 2,4 Inç * 6 * 5,5 * 5 cm 

 

2,500L

MAKINE LODER PER FEMIJE – STUNT CAR

Makine per femije me kater rrota me shpejtesi te larte. Makina loder ka dy motorre te fuqishem te cilet ndikojne ne shpejtesine e tij.

Femijet do ta kontrollojne shume lehte kete makine loder per shkak te prakticiteti dhe fleksibilitetit te saj.

Rrotat jane fleksibel dhe lehtesisht te kthyeshme. Pershtatet me te gjitha terrenet pavaresisht veshtiresive te tyre.

Makina komandohet me ane te leves shume te lehte ne perdorim.

Cfare e ben unike Stunt Car?

Dizajni i dyanshëm i makinës është një tipar unik që  lejon te drejtosh makinen me kokë poshtë, e cila është kaq e pabesueshme dhe interesante.

Gomat janë kundër rrëshqitjes dhe e mbajnë makinen per femije të qëndrueshme kur kryejnë rrokullisje ose përmbysje 180 gradë.

Përveç kësaj, është rezistent ndaj përplasjeve, nuk keni pse të shqetësoheni me nëse perplaset në mure dhe qoshe.

Me nje bateri afatgjatë e cila do e shoqeroje femijen gjate gjithe kohes se lojerave.

Do ti mbaje fëmijët të përqendruar dhe argëtuar,  duke ofruar jo vetem një mënyrë argëtuese por edhe edukative për të kaluar kohen e lire.

Specifikamakina loder femijesh blerje online ibuy al

Makina loder per femije

Koha e karikimit: 2 orë  

Koha e lojës : 5 – 20 minuta

Teknologjia: transmetues 2.4GHz

Distanca e telekomandës: rreth 20M

Bateri e telekomandes : 2 x .5V bateri AA  

Bateri litiumi të integruar 7V 00mAh


Bli mire dhe lire ne iBuy.al

SKU: makine-loder-rc-stunt Kategori: , Etiketë:
Pesha0.2 g/kg
brands

RC Stunt

color

Green

LLoji

Makine loder

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat