,

Makine per femije me timon dhe shtytese ne shitje

Te ndryshme

7,500L

MAKINE PER FEMIJE ME TIMON DHE SHTYTESE

Makine per femije me timon dhe doreze shtytese per tu komanduar nga prinderit.

Doreza e madhe e shtytjes ka nje kapje te gjere qe mundeson shtyrjen dhe manovrimin me lehtesi te makines.

E pajisur me pedale anesore ne menyre qe femija te vendose kembet dhe te qendroje ne menyre te rehatshme.

Krijuar per te mbrojtur vogelushet tuaj gjate gjithe udhetimit fale mbrojteseve anesore dhe mbeshteteses se pasme qe parandalon renien e makines.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: Q-195895 Kategori: ,
Pesha2 g/kg
LLoji

Makine loder

brands

Te ndryshme

color

E kuqe, e verdhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat