, ,

Makine qethese Geemy – Hair Timmer GM – 6028


 • Stiloni mjekren sipas deshires
 • Tehe te mprehta prej celiku
 • Per nje rruajtje perfekte
 • E shpejte dhe e sigurt
 • E rikarikueshme

1,200L

MAKINE RROJE 

Per meshkuj qe jane te apasonuar pas rregullimit te mjekres kjo pajisje eshte zgjidhja e duhur. Kurseni kohen tuaj duke u rruajtur ne menyre perfekte ne nje kohe shume te shkurter.

MAKINE GEEMY – MAKINERI QETHESE PER MESHKUJ

Me nje material teper cilesore te perbere nga koka te pandryshkshme edhe teper rezistente ku mund ta perdorni sa here qe te deshironi. Fal teheve te mprehta prej celiku te cilesise se larte ku pershtaten fare lehte me konturet e fytyres tuaj.

Me nje nivel te shpejtesise se larte edhe me nje indikator drite qe tregon nivelin e karikimit te makines se qethjes. E pajisur me 3 krehera me gjatesi te ndryshme per prerje sipas deshires.

Kjo makineri qethese vjen se bashku me dy aksesore shtese: me karikusin dhe furcen e pastrimit.

SPECIFIKATMakine rroje origjinale Geemy bli online iBuy.al

 • Modeli: GM-6028
 • Makine qethese Geemy
 • Teper e shpejt ne perdorimin e tij
 • Bateria reziston deri ne 40 minuta pas karikimit te plote
 • Me 1 nivel shpejtesie
 • E rikarikueshme
 • Fuqia 3WATT
 • Kokat me tehe te mprehta kane permasat: 3 ; 6 ; 9 ; 12 mm

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

Pesha0.2 g/kg
LLoji

makine qethje dhe rroje

color

Gold

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat