,

Makine rroje dhe qethje per meshkuj Gemei 6050 Bli Online

gemei

Nuk e harxhon energjine elektrike

Nuk irriton lekuren

Super cmim

 

 

 

1,600 L

Makine rroje dhe qethje per meshkuj Gemei – 6050

Makine rroje per meshkuj profesionale Gemei

Makin per prerje te flokeve te shkurter me tehe te mprehta prej celiku te pandryshkshem me cilesi te larte. Funksionon fale baterise se integruar Li-ion. Koka te ndashme per rregullimin e gjatesise prej 1mm, 2mm dhe 3mm. Butoni ON/OFF gjendet ne nje dizajn ergonometrik. Makine rroje e cila manovrohet lehtesisht dhe fale kokave te saj ju mund te stiloni floket sipas deshirave tuaja. Dizajni i saj mundeson nje komandim te lehte gjate operimit te saj.

Projektuar me material aliazh premium per te siguruar jetegjatesine e saj. Rezistente dhe e lehte ne perdorim. Funksionin deri ne 70 minuta pas nje karikimi  te plote. Ju mund ta perdorni ate dhe gjate udhetimeve tuaja. Zoteron nje motorr me shpejtesi te larte te rrotullimit, zhurma qe ai krijon eshte e ulet dhe aspak shqetesuese. Kjo makine rroje Gemei dhe qethje mund te perdoret nga te gjitha familjaret tuaj.
  • Makine univesale per prerjen e flokeve dhe modelimin e mjekres, e ndertuar me blloqe te mprehta celiku te nje cilesie te larte
  • Dizanj elegant dhe ergonomik
  • Lehtesisht e perdorshme
  • E merrni kudo me vete
  • Makin rroje praktike
  • Kurseni kohen
  • Cilesi e garantuar

 

SKU: L222-gemei-6053 Kategori: ,
Pesha 0.3 kg
brands

gemei

LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat