,

Makine rroje dhe qethje per meshkuj Gemei 6053 Bli Online

gemei

Nuk e harxhon energjine elektrike

Nuk irriton lekuren

Super cmim

 

 

 

1,600 L

Makine rroje dhe qethje per meshkuj Gemei 6053

Makine univesale per prerjen e flokeve dhe modelimin e mjekres, e ndertuar me blloqe te mprehta celiku te nje cilesie te larte

Dizanj elegant dhe ergonomik

Lehtesisht e perdorshme

E merrni kudo me vete

Praktike

Kurseni kohen

Cilesi e garantuar

 

SKU: L222-gemei-6053 Kategori: ,
Pesha 0.3 kg
brands

gemei

LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat