,

Makine rroje Multifunksionale – Gemei Professional Hair Trimmer

gemei

  • Makine rroje e brandit Gemei
  • Nuk irriton lekuren
  • Pastrohet lehte
  • E shpejte dhe praktike
  • Mund ta merrni kudo me vete
  • Rezistente ndaj ujit
  • Tehet prerese te makines jane ndertuar prej nje materiali cilesor per te mos prere lekuren dhe persosur prerjen
  • Cmim konkurrues

1,400L

Makine rroje Profesionale – Gemei GM 3118

Makine rroje Professionale – Gemei 4 in 1 Hair Trimmer

Makina per fytyren me cilesi te larte dhe kompakt qe do t’ju lejoje te krijoni stilin tuaj personal sipas deshires.

Gemei 4 in 1 vjen me nje super set per kujdesin personal te meshkujve. Paisja permban 4 koka metalike celik inoks te cilesise se larte, te dizenjuara per:

Prerjen dhe shkurtimin e flokeve; heqjen dhe modelimin e mjekres; pastrimin dhe heqjen e vetullave; largimin e qimeve nga hunda dhe veshet.

Secila koke eshte e ndertuar nga material cilesor i cili nuk  demton dhe irriton lekuren gjate procesit te largimit te qimeve.

Paketimi permban: 4 koka per 4 funksione te ndryshme, mbajtesen e setit, makinen e rrojes, mini furcen per pastrim dhe kabllin e karikimit te paisjes.

Produkte te shumellojshme te kujdesit personal mund ti gjeni ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: makine rroje-gemei-GM Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

gemei

LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat