,

Makine rroje profesionale – Gemei Men Electric Shaver


1,200L

Makine rroje per meshkuj – Gemei GM 3105

Makine rroje profesionale – Gemei Men Electric Shaver – Bli Online me lire se kudo ne iBuy.al

Gemei GM 3105 kombinon 3 funksione ne nje paisje te vetme. Me koke metalike celik inoks te cilesise se larte, kjo makine rroje profesionale eshte ideale per heqjen dhe modelimin e mjekres. Nuk demton dhe irriton lekuren gjate procesit te largimit te qimeve ne kete zone.

Paisja ka dy koka te levizshme dhe te zevendesueshme. Paketimi vjen se bashku me koken per heqjen e qimeve ne zonat delikate te vesheve dhe hundes.

Praktike ne perdorim dhe e lehte per tu pastruar.

SKU: makine rroje-gemei-GM3105 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat