,

Makineri dylli per depilim 2 ne 1 – Depilatory Heater Mingxia


1,990L

Makineri dylli per depilim – Mingxia MX 8202

Makineri dylli per depilim 2 ne 1 – Depilatory Heater Mingxia

  • Ideale per shkrirjen maksimale dhe te plote te dyllit
  • E pershtatshm eper te gjitha llojet e dylleve: depilim i forte, rrip i depilimit, depilim parafine etj
  • Shmang rremujen dhe papastertine, nuk ndotni ambientin e shtepise dhe punes
  • Nxeh dhe shkrin dyllin ne cast
  • Praktike dhe e lehte ne perdorim
  • Projektuar me 2 mini shkrirese ne nje paisje te vetme, per te mbuluar te gjithe sasine e dyllit qe u deshironi
  • Ndertuar nga materiali plastik ABS, jo toksik dhe miqesor me mjedisin
  • E merrni kudo me vete, sidomos ne udhetime verore
SKU: makineri per dyllin-mingxia Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makineri dylli

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat