Makineri per numerimin e parave portabel – Bill counter

Te ndryshme

15,000L

MAKINERI PORTABEL PER NUMERIMIN E PARAVE – BILL COUNTER

Makineri portabel per numerimin e parave. Efikase dhe shume e sakte ne numerim.

Procesi i saj eshte i thjeshte, me ane te fillimit , ndalimit dhe pastrimit automatik.

Zbulimi automatik me funksionet UV, MG, IR, MT gjatë numërimit. Me funksionin BATCH & ADD.

Kjo makineri eshte e shpejte, e sakte dhe e pajisur me vecori inteligjente dhe bashkekohore.

Eshte makineria ideale per te trajtuar nje larmi te madhe te puneve te kontabilitetit.

Eshte e bere me sensore ultravjollce dhe magnetike per te bere te mundur zbulimin e falsifikimeve.

Kjo ben qe makina e parave te siguroje jo vetem numerim te sakte por edhe te sigurt.

Ekrani LED ne siperfaqe do ju tregoje numerimin e sakte qe do te kryeje makineria.

Fale teknologjise se prodhimit kjo makine mund te numeroje deri ne 1000 cope per minute.


Bli online dhe sigurt vetem ne iBuy.al

SKU: makineri-per-numerimin-e-parave Kategori:
Pesha2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat