, ,

Kabell Moxom Micro Lightning Usb C ne shitje


Kabell fishe 3n1
Lightning
Micro USB
Usb C
Transferim te shpejte te te dhenave
Fast Charging

1,200L

KABELL MOXOM 3n1 LIGHTNING USB C MICRO USB

Kabell Moxom me 3 kkoka lightning micro usb dhe USB-C per te gjitha modelet e celulareve ne shitje online.

Nje fishe universale e pershtatshme per te gjitha modelet e celulareve. Fishe lightning per iphone , ,micro usb per te gjitha android dhe usb-c per te gjitha modelet e reja .

Porosit online ne ibuy.al dhe  paguaj ne dorezim

Fisha Celularesh Cilesore ne shitje online

SKU: kabell-moxom-3n1 Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Fisha

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat