,

Marres audio me wireless


1,500L

MARRES AUDIO ME WIRELESS

Marres audio fm/MP3 me wireless per makine nga Earldom.

Tre menyra funksionimi; 1- Me bluetooth duke u lidhur me frekuencat e radios. 2- Me ane te kabulllit AUX i cili lidhet direkt nga telefoni. 3- Me karte memorie (max 128gb).

Lidhja Bluetooth 5.0 me pajisjet e tjera audio deri ne 10 meter distance.

Specifikat :

-Per Telefon celular / iPad / Kamera / PDA / MP3

-EARLDOM ET-M66

-Gjatesia e kabllit 1 m

-Lidhje BT5.0


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300085 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat