Krem per rritjen e vitheve- Hip massage cream


  • Rrit vithet dhe u jep forme
  • Me ekstrakt xhenxhefili
  • Forcon dhe rrit elasticitein
  • Shkrin yndyrnen e tepert

1,290L

KREM PER RRITJEN E VITHEVE

Krem per rritjen e vitheve me ekstrakt xhenxhefili permison metabolizmin e lekures.

Pershpejton djegien e yndyres ne lekure, ne menyre qe vithet te jene te forta dhe elastike.

Aplikoni kremin 2-3 here ne dite duke e masazhuar zonen ne forme rrethore ne menyre qe te jete me efektiv.

PERBERESIT

Uje ekstrakt soje, ekstrakt bimor, glikol propylence, paraben metil, alovera, D-panthenol, vitaminë E, ikotinamide, ekstrakt xhenxhefili.

KESHILLA: Nuk eshte i perdorshem gjatë menstruacionit ose shtatzanise.

SKU: b2201362 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat