,

Masazhues per qafen dhe shpatullat | Massager of neck kneading


  • Relakson muskujt .
  • Ndihmues kunder stresit dhe pagjumesise.
  • Perdoret per qafen, shpatullat, kurrizin, kembet dhe kycet
  • Perbehet nga 8 koka masazhuese.
  • Punon automatikisht per 15 minuta.

2,490L

MASAZHUES PER QAFEN – MASSAGER OF NECK KNEADING

Perjetoni nje ekperience unike ne shtepi, ne zyre ose ne udhetim me masazhuesin per qafen dhe shpatullat. Masazhuesi rekomandohet per cdo person dhe jo vetem per personat qe kane probleme me dhimbjet e qafes, shpatullave apo kurrizit. Nese jeni te lodhur dhe nuk keni energjine e duhur atehere zgjidhja eshte te iBuy.al

 

Masazhues per qafen dhe shpatullat

Masazhuesi multifunksional sherben per t’ju relaksuar qafen, shpatullat, kurrizin, kycet gjithashtu edhe kembet. Gjithashtu ju ndihmone te lehtesoni tensionin e muskujve duke ju bere te ndiheni te shlodhur ne cdo moment te dites dhe te cdo vend ku ju keni nevoje per relaksim. nje nga shume funksionet e tij eshte eleminimi i stresit dhe pagjumesise.

Rekomandohet te perdoret cdo dite pasi ne kete menyre do ti shihni ne nje kohe shume te shkurter benefitet e masazhatorit.

SPECIFIKAT 

  • Masazhatori perbehet nga 8 koka masazhuese.
  • Punon automatikisht per 15 minuta.
  • Kokat masazhuese levizin automatikisht djathtas dhe majtas.
  • Pershtatet sipas madhesise se trupit.

     Porosit Online ne iBuy.al | Bli mire & lire!

SKU: Massager of neck kneading Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat