,

Mbajtes per telefon Awei X3

Awei

1,200L

MBAJTESE PER TELEFON AWEI X3

Mbeshtetje shumefunksionale e telefonit celular tuaj , me nje pjerresi rrotulluese 360° .

E pershtatshme per celulare 4-6,5 inch, perdoret per iphone7/plus/6/6s plus, galaxy note, android dhe shumicen e tabletave.

Kapese fleksibel me rrotullim 360 grade per te pare pajisjen tuaj ne cdo kend ose orientim; E perkryer per te pare telefonin ,filma dhe per te shijuar muzike dhe lojera telefonike kudo.

Mbajtes fleksibel per telefon dhe tablet X3 Awei.

Specifikat :

-Materiali: alumin dhe plastike

-Marka: AWEI

-Hapja e mbajteses: 125-190mm

-Gjeresia e hapjes se bazes: 5-82 mm


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300069 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Mbajtese Celulari

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat