,

Mbajtes tableti X27 Awei

Awei

1,100L

MBAJTESE TABLETI X27 AWEI

Mbajtes tableti e palosshme me gjatesi dhe kend te rregullueshem nga Awei.

Ka nje veshje mbrojtese per celularin/tabletin, qe nuk rreshqet.

Dizajni i palosshem eshte shume i pershtatshem per ruajtje kompakte.

E perputhshme me te gjithe telefonat celulare dhe disa tableta.

E pershtatshme per vendosjen e telefonave, tableteve ne tavoline per shikim te lehte te filmave, selfie dhe gjithashtu per xhirim video.

Specifikat :

-Materiali: ABS

-Mbajtes per tablet dhe telefon

-Rezistent ndaj gervishtjeve

-Madhesia e palosur: 113*67*26mm


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300064 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Mbajtese Celulari

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat