, ,

Mbajtes telefoni per biçiklete


900L

MBAJTES TELEFONI PER BICIKLETE

Majtes telefoni universal i pershtatshem për shumicen e smartphoneve iPhone Xiaomi Samsung Huawei.

Kapësja e telefonit vjen me 4 cepa mbështetës për të siguruar që telefoni juaj të qëndrojë i lidhur mirë në biçikletën tuaj.

Instalimi i përshtatshëm pa mjete shtese e bën të lehtë montimin në çdo biçikletë ose motor.

Bërë nga plastika inxhinierike PVC, është e fortë dhe e qëndrueshme.

Karakteristika

Mbajtes telefoni për biçiklet 

Materiali i produktit: ABS

Ngjyra : e zezë

Madhësia e përshtatshme: t 58-90 mm

Gjatësia e telefonit shtrihet në 115-180

Trashësia e telefonitbrenda 12 mm

Metoda e fiksimit: grep simetrik me katër cepa

Metoda e instalimit: mund të fiksohet në timon,  ose pjesën e përparme 

SKU: Mbajtes telefoni per biçiklete Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat