,

Mbajtese Celulari fleksibel me karikues Baseus

Baseus

3,400L

Mbajtese Celulari fleksibel me karikues Baseus

Mbajtese Celulari fleksibel me karikues Baseus

Cilesimet Kryesore | 
 
Dizajn kompakt.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente ndaj perdorimit.
Rrotullim 360 grade.
Me kapje silikoni e cila nuk demton makinen tuaj.
E pershtatshme per pajisje nga 4 deri ne 6.5 inch.
Karikon te gjitha pajisjet qe suportojne karikimin wireless.
 
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Modeli | WXZN-B01
Materiali | Silikon, ABS
Hyrje | 10W
Dalje | 5V / 1A 5W, 9A/1.2A 10W
SKU: mbajtese-celulari-fleksibel-baseus Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat