,

Mbajtese Celulari per makine AWEI X39

Awei

1,200L

MBAJTESE CELULARI PER MAKINE AWEI X39

Nje mbajtese makine praktike dhe e lehte per t’u perdorur.

Doreza moderne ju lejon te rregulloni krahet mbeshtetes ne nje game te gjere, duke e bere ate nje produkt universal dhe do t’i pershtatet pothuajse cdo smartphone.

Stili minimalist ofron nje pamje elegante.

X39 eshte bere nga materiale te lehta dhe te qendrueshme, e cila siguron rehati ne perdorim dhe qendrueshmeri per nje kohe te gjate.

Krahet shtrengues nga brenda jane te mbuluar me nje silikoni delikat per te mbrojtur telefonin nga gervishtjet.

Specifikat :

-Marka : AWEI

-Me kllapa te rregullueshme

-Mbajtese telefoni

-Madhesia: 114*37.5*60 mm


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300061 Kategori: ,
LLoji

Mbajtese Celulari

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat