,

Mbajtese celulari per makine multifunksionale Baseus

Baseus

1,000L

Mbajtese celulari per makine multifunksionale Baseus

Mbajtese celulari per makine multifunksionale Baseus

Cilesimet Kryesore | 
 
Dizajn kompakt dhe multifunksional.
Suporton peshe deri ne 25kg.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente ndaj perdorimit.
Eshte e pershtatshme per pajisjet me permasa 4 deri ne 6 inch.
Shijoni video te ndryshme si ne televizor gjate udhetimit.
 
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Modeli | SUHZ-A01
Materiali | Silikon, ABS
SKU: mbajtese-celulari-per-makine-multifunksionale-baseus Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat