,

Mbajtese Magneti Telefoni – Magnetic Bracket


750L

MBAJTESE MAGNETIKE TELEFONI – MAGNETIC BRACKET

Mbajtës magnetik shumë-funksional: mund të përdoret si mbajtës telefoni dhe gjithashtu mund të organizojë kabllon e telefonit.

Gati për përdorim, mund të vendoset kudo, lehtë për t’u ngjitur me një sipërfaqe të vogël të sheshtë.

Materiali i aliazhit të zinkut është i qëndrueshëm dhe i lemuar, gje qe ben telefonin tuaj te jete perhere i sigurt.

I vogël dhe praktik: madhësia e vogël, pesha e lehtë, kursimi i hapësirës, ​​i pershtatshem për shumicën e telefonave celularë.

Sipërfaqe e lakuar, e sigurt dhe e fortë, e integruar për të përmirësuar stabilitetin.

Organizues për kabllot gjatë karikimit: Organizoni kabllon tuaj ndërsa karikoni telefonin tuaj në shtëpi, shmangni rrëmujat.

Të dhënat teknike:

Lloji: mbajtëse telefoni me magnet 

Materiali: plastik + magnet

Ngjyra e zezë

E pershtashme per shtepi, zyre apo makine


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Magnetic-suction-bracket Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat