,

Mbajtese me magnet per makine Awei X21

Awei

1,100L

MBAJTESE ME MAGNET PER MAKINE AWEI X21

Kjo mbajtese e fuqishme magnetike e telefonit mund te krijoje nje terheqje te fuqishme qe mbeshtet fort pajisjen tuaj duke ju lejuar te vozitni pa u shperqendruar.

Mbajtes celulari me absorbim te forte me magnet per ne makine qe mund te vendoset ne fletet e ventilatorit pa zene hapesire.

Me nje nyje rrotulluese te rregullueshme te topit, mund ta rrotulloni telefonin inteligjent ose pajisjen tuaj sipas deshires tuaj.

Bere nga materiale cilesore aliazh alumini dhe silikon qe nuk gervisht telefonin.

Model universale magnetik per celularet e te gjithe markave.

Specifikat :

-Rrotullim 360 grade

-Marka: AWEI

-Modeli: X21

-Material aliazh alumini dhe silikon

-Model universal


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300066 Kategori: ,
LLoji

Mbajtese Celulari

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat