,

Mbajtese me ngjitje per telefon X36 Awei

Awei

1,100L

MBAJTESE ME NGJITJE PER TELEFON X36

Awei X36 Mbajtese telefoni ne mur e terhequr 3M, ngjites i forte perfekt per tableta celularesh.

Material me cilesi te larte COD.

I pershtatshem per te gjithe celularet, tabletet deri ne 10 inch.

Ngjitje rezistente dhe e sigurt, e cila mban telefonin te sigurt per pamje me te mire kudo ju nevojitet.

Specifikat :

-Me ngjitje ne siperfaqe muri

-Madhesia: 128.5*66*46.8mm

-Mbajtese telefoni

-Materiali: Aliazh alumini


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

 

SKU: i232300063 Kategori: ,
Pesha0.08 g/kg
LLoji

Mbajtese Celulari

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat