,

Mbajtese per laptop Awei X32

Awei

1,400L

MBAJTESE PER LAPTOP AWEI X32

Mbajtese universale per laptop Awei X32. E perputhshme me celulare, tableta, laptope.

Silikon qe nuk lejon pajisjet te rreshqasin ne fund dhe krahet kapese parandalojne demtimin e pajisjeve.

Dizajni i zbrazet lehteson shperndarjen e nxehtesise duke mbajtur laptopin vertikalisht.

Specifikat :

-Vendi i instalimit: desktop

-Madhesia: 127*120*85cm

-Per laptop, telefon, tablet

-Materiali: ABS


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300079 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Mbajtese

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat