,

Mbajtese per tharesen e flokeve


1,390L

MBAJTESE PER THARESEN E FLOKEVE

Nje mbajtese multifunksionale per tualetin ne formen me interesante.

Organizuesja eshte e perbere me material te plastikes me cilesi te larte, gje qe ben te jete rezistente ndaj lageshtires, goditjeve, apo renieve. 

Montohet ne murin e tualetit te shtepise ne menyre horizontale dhe me pas mund te vendosni ne te tharesen, kreherin, buzekuqin apo parfumin tuaj te preferuar.

Eshte rezistente ndaj peshave dhe e pershtatshme me cdo model tharese, keshtu nuk do shqeteosheni per te.

Shmangi rremujen qe krijohet ne tualet dhe mbani tharesen te sigurt, larg lageshtires se tualetit.

KARAKTERISTIKA:

Mbajtese per tharese ne tualet.

Dizajn inovativ dhe praktik.

Rezistente ndaj lageshtires dhe goditjeve.

Material plastik i cilesise se larte.

Permasat: 10 cm x 26 x 11 cm

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: i2010015 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat