,

Mbajtese Tableti Awei

Awei

1,700L

MBAJTESE TABLETI

E forte dhe e lehte, e lehte per t’u instaluar, nuk kerkohen mjete.

Dizajni i palosshem lejon qe krahu i kapeses te mbaje nje pajisje deri ne 13 mm ne trashesi.

Ai lejon rrotullimin 360° te pajisjes tuaj, me nje game kendi te rregullueshem 75° horizontalisht.

Specifikat :

-Baza e qendrueshme/ jo rreshqitese

-I pershtatshem per tablet, telefona

-Kend i rregullueshem


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300097 Kategori: ,
brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat