,

Mbajtese telefoni magnetike per makine Awei X20

Awei

1,100L

MBAJTESE TELEFONI MAGNETIKE PER MAKINE AWEI X20

Mbajtes i qendrueshem dhe statik magnetik per telefonin.

Baza eshte me ngjitje te forte ne panelin e siperm ne makine fale ngjitesit rezistent.

Me magnet te forte te integruar, mbajtesi i telefonit magnetik mban te sigurt cdo smartphone, pavaresisht nga veshtiresite e rruges ku ndodheni.

Rrotullohet 360 grad dhe nuk pengon ne asnje moment shikimin tuaj gjate ngasjes se makines.

Fale dizajnit modern dhe permasave shume te vogla, pershtatet kudo ne makinen tuaj.

Specifikat : 

-Marka AWEI

-Materiale AL+ABS

-Mbajtes magnetik telefoni

-Madhesia 60x24x20mm


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300067 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Mbajtese Celulari

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat