, , ,

Mbeshtetese hekuri per te moshuar


3,490L

MBESHTETESE HEKURI PER TE MOSHUAR

Eshtë krijuar për përdorim nga pacientët me vështirësi në ecje.

Mund të bëhet rregullimi i lartësisë së produktit të lëvizësit.

Eshtë e palosshme, e lehtë për tu mbajtur dhe ruajtur.

Mbeshtetesi i lëvizshëm Walker është bërë nga tub metalik i fortë dhe eshte i pajisur me  doreza.

Ajo është krijuar posaçërisht për të rritur aftësinë tuaj për të lëvizur.

Lidhja midis tubave te celikut nuk lëkundet dhe ka aftësi të mirë mbajtëse.

Modeli i mbajteses eshte i palosshem dhe i lehte për t’u përdorur, gjithashtu me lartesi te rergullueshme.

Karakteristika

Lartësia e rregullueshme për t’iu përshtatur nevojave tuaja

Ndihmes i mirë për ata që vuajnë nga artriti.

I përshtatshëm për të gjithë.

Shumë e rehatshme për t’u përdorur çdo ditë.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Mbeshtetese hekuri per te moshuar Kategori: , , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat