,

Mbrojtes i kycit te kembes me mbushje silikoni


1,500L

MBROJTES I KYCIT TE KEMBES ME MBUSHJE SILIKONI

Mbrojtes i kycit te kembes me mbushje silikoni ben te mundur mbeshtetjen me te mire te kycit te kembes per vrapim, ushtrime dhe aktivitete te perditshme.

Pelhura eshte e lehte, e ajrosur dhe e bere nga materiali i forte.

I pershtatshem si per burrat ashtu edhe per grate. Per cdo aktivitet qe kerkon levizje te kycit te kembes, duke perfshire sportet si bejsbollin, basketbollin, futbollin, golfin, ngjitjen, vrapimin, tenisin, volejbollin dhe shume te tjera.

Specifikat :

-Dizajn fleksibel

-Ngjyra: e zeze

-Llastik mbrojtes

-Materiali: najloni, material elastik


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: g23004 Kategori: ,
LLoji

Llastik Qetesues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat