,

Mbrojtes per ekranin e telefonit – Nano Liquid High Tech Online


  • Leng i padukeshem, nuk krijion flluska dhe antibakterial
  • Mbron dhe pastron ekranin nga rreziqe te jashtme te tilla si: gervishtja apo uji
  • Me definicion te larte mbrojtes
  • Cilesi makimale
  • Jepini ekranit tuaj pamjen HD
  • Sasia e lengut: 5ml
  • Perberja: Dioksid Silikoni
  • I testuar

1,200L

Mbrojtes per ekranin e telefonit – Nano Liquid High Tech Online

Mbrojtes per ekranin e telefonit – Nano Liquid High Tech Online

Lengu i ndertuar nga dioksioni i silikonit, krijin mbi ekran nje shtrese te padukshme mbrojtese duke e bere ate rezistent ndaj goditjeve, gervishtjeve dhe cdo rreziku tjeter

Eleminon bakteriet dhe i jep ekranit nje shkelqim verbues

Teknologjia unike e Nano krijon nje shtresë mbrojtese të padukshme projektuar per te mbrojtur ekranin nga gervishtjet .Permes pikatores hedhim disa pika nga lengi Nano ne ekran dhe ai eshte i mbrojtur nga te gjitha rreziqet e jashtme

Universal, i pershtatshem per te gjitha madhesite e aparateve celulare, perfshire edhe ekranet me xham te lakuar

E papershkueshme nga uji, me nivel force 9h

Ekran me xham te paster si kristali

Risi

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Mbrojtes per ekranin e telefonit-Nano Liquid High Tech Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Shtrese Mbrojtese per celularin

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat