,

Mbulese per hekurosje – Iron Express Shitje Online


  • Dimensionet:  85 cm x 52 cm
  • Me shtresa mbrojtese, rezistente ndaj avullit qe leshon hekuri dhe nxehtesise
  • Portalive, e merrni kudo me vete pa zene aspak vend
  • Kthen cdo siperfaqe ne zonen tuaj te hekurosjes
  • Cilesi e larte

990L

Mbulese per hekurosje – Iron Express Shitje Online

Mbulese per hekurosje rrobash – Iron Express Shitje Online

Projektuar ne menyre perfekte per te hekurosur kudo dhe kudo pa qene nevoja per nje tavoline

I mbuluar nga tegelat dhe rezistent ndaj nxhtesise, Iron Express  e kthen cdo siperfaqe ne vendin e ideal per te hekurosur

Mund te hekurosni te gjitha llojet e teshave, copave dhe pelhurave , qofshin ato te medha ose te vogla

I pershtatshem per ne shtepi dhe udhetime

Ndertuar me shtresa mbrojtese, mbulesa nuk demtohet as nga avulli as nga lageshtia

Me mbeshtetje qe nuk e lejon mbuleshen te rreshqase dhe te levizer nga vendi ku vendoset

Porosit Online ne iBuy.al | Hekurosje rrobash

SKU: Mbulese per hekurosje-Iron Express Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Mbulese per Hekurosje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat