,

Mikrofon per karaoke – Digital Voice Recorder


3,500L

MIKROFON PER KARAOKE – DIGITAL VOICE RECORDER

Mikrofon per karaoke me efekt dinamik te tingullit, me stil dhe dizajn klasik.

Ideal per argetim me miqte tuaj,  transmetim, regjistrim te audiove te cilat mund ti ruani ne nje USB lehtesisht.

Gjithashtu eshte i pershtatshem dhe per perdorim profesional audio fale qendrueshmerise se tij, prakticitetit dhe funksionimit te lehte.

Mikrofoni ka nje pamje dhe tingull retro, por me aftesi dhe teknologji moderne.

Me kend te rregullueshem eshte i perputhshem me thuajse te gjithe mbeshteteset e mikrofonit.

Shijoni performancen e tingujve muzikor me stilin klasik dhe ikonik me dalje te larte te qarte te zerit.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online

SKU: K-062101-7 Kategori: ,
Pesha0.8 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat