,

Mikrofon me Wireless per karaoke – Q5 Hifi Speaker

Te ndryshme

Mikrofon me Wireless

Ideal per karaoke

I pershtatshem per android dhe iOS

2,000L

MIKROFON ME WIRELESS PER KARAOKE – Q5 HIFI SPEAKER

Mikrofon me dizenjon me interesante dhe terheqese ne forme zemre me drita shumengjyreshe qe krijojne atmosferen perfekte per nje mbremje karaoke.

Funksione te shumefishta jo vetem nje mikrofon i zakonshem, por ju mund te rregjistroni nje kenge duke e kenduar dhe me pas ta luani ate.

Nuk ka nevoje per pajisje te tjera shtese per venien ne pune te tij,  lidhet me ane te bluetooth ne menyre direkte.

Luan tingull me qartesi te shkelqyer, ze i paster pa zhurma ne sfond.

Mikrofoni Q5  eshte i pershtatshem per android dhe iOS, suporton K APP.

Jepini magji festave dhe ditelindjeve tuaja me mikrofonin per karaoke Q5

Specifika

Mikrofoni Karaoke me Wireless

Dalja e kufjeve: 3W

Kapaciteti i baterisë: 18000mAh

Furnizimi me energji i karikimit: DC5V

SKU: Mikrofon me Wireless Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat