, ,

Kamer per bebe Xiaovv 1080P

Xiaomi

4,800L

KAMERA PER BEBE XIAOVV 1080P

Perdorimi i materialeve mjedisore, perkulje 360 ​​grade , mund te perdoret ne cdo cep te shtepise.

Hapni APP-ne, mund te shihni lehtesisht ekranin e monitorimit ne kohe reale dhe mund te vendosni zonen e kujdesit.

Kur foshnja shfaqet ne nje zone fikse qe nuk leviz, alarmi do te aktivizohet, drita treguese do te pulsoje dhe alarmi do te bjere.

Nepermjet sensorit te te qarit, zbulimit te temperatures dhe zbulimit te levizjes, sistemi i sensoreve do te shtyje informacionin ne kohe reale ne telefon.

Specifikat :

-Ekran me ngjyra HD 1080P

-APP Remote & Alarm Push

– Paralajmerim i shumefishte

-Projektuar per foshnjat

-Perkulje 360 grade

-Kendi i shikimit: 150°


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300041 Kategori: , ,
LLoji

Kamer

brands

Xiaomi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat