, ,

Balloon Pumper – Pompe per tollumbace

Te ndryshme

590L

BALLON PUMPER – POMPE PER TOLLUMBACE 

Me nje dizajn te vogel dhe praktik, tashme nuk do te keni probleme ne fryrjen e tollumbaceve per festat tuaja.

Pompe e lehte per tu perdorur,  shume praktike dhe komode.

Mund ta merrni kudo me vete, fale dizajnit te saj.

Krijoni atmosferen e duhur per festat tuaja. Edhe nese jeni duke e organizuar ne minutat e fundit kjo pompe do ju vije ne ndihme.

Ne pjesen e siperme te pompes ka rrathe per kapjen e tollumbaceve qe mos rreshkasin. 

Me ane te levizjeve shtytese dhe terheqese, pompa ju mundeson te fryni shpejt dhe lehte tollumbacet.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

brands

Te ndryshme

color

Pink

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat