Tollumbace Dekoruese – Per ditelindje

Te ndryshme

990L

TOLLUMBACE DEKORUESE- PER DITELINDJE

Dekoroni ambientin ku do te beni festen e ditelindjes apo pervjetorit me keto tollumbace fantastike.

Japin nje pamje festive dhe atmosfere te ngrohte e plot gezim fale dizenjos te vecante te tyre.

Zgjidhni numrin qe ju duhet dhe formen qe deshironi.

Vjen ne ngjyre Gold, e cila eshte e pershtatshme si per femra ashtu edhe per meshkuj.

Perdorni imagjinaten dhe aftesite dekorative me keto tollumbace. Bejini festat tuaja te paharrueshme!

 


Bli mire dhe lire ne iBuy!

 

 

SKU: i2010071 Kategori:
brands

Te ndryshme

color

Gold, Rose, White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat