Tollumbace Festive – 100 Cope


  • Pako me 100 cope tollumbace.
  • Me ngjyra te ndryshme.
  • Ofrojne dizenjo festive.

1,490L

TOLLUMBACE FESTIVE – 100 COPE 

Nje pako me 100 cope tollumbace per ta bere festen tuaj akoma me te bukur.

Me shumellojshmeri ngjyrash te cilat mund ti mbushni me uje apo ajer.

I perdorni per dekor apo edhe lojera argetuese.

Qendrojne gjate te fryra dhe kane material cilesor jo te demshem per shendetin.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: i2010072 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat